Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | M-modele

M135 , 7
M2 , 2
M235 , 2
M3 , 90
M4 , 14
M5 , 106
M550 , 3
M6 , 22
X5 M , 245
X6 M , 61
Z3 M , 1
Z4 M , 4
Sot 06:32 ,

BLEJM VETURA NE KREJT KOSOVEN AKSIDENT DEFKET RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:02 ,

Bmw x5 35D M packet 2014

36 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:11 ,

BMW X5 MODIFICAN DIESEL 3.0 AUTOMATIK RKS

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

BMW X 5 3.0 DIZEL RKS V.P 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:13 ,

BMW X5, M- Paket Urgjent

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:42 ,

BMW X5 sport pacet e sa po doganuar 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:08 ,

BMW X6 3.0 Xdrive M Sport

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 16:55 ,

Shitet shtepija.ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:35 ,

BMW M520d MX11

13 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 22:51 ,

NDRIM BMW X5 35 DIZELL XDRIVE AUTOMATIK RKS 2011

19 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 18:25 ,

Xdraive 3.5.diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 13:45 ,

kliko per te fituar

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 17:55 ,

SHES OSE NDRROJ FELLNE ME GOMA PER X5

250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 07:54 ,

BMW M3

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 19:11 ,

Shitet bmw e36 m3

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 19:47 ,

BMW M5 2.5 turbo benzin shitet ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:21 ,

BMW X5

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 23:51 ,

4 goma 255/50/19 michelin m+s .viber

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Maj 17:29 ,

Bmw x6 3.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 21:41 ,

BMW X5 Xdriver 4.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 13:04 ,

Bmw x6 dizel 2011 full extra

20 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 11:12 ,

Kape oferten per vetem 22.99€ kompleti

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 15:42 ,

BMW FULL m3 2017

53 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Maj 02:32 ,

Fellne 17 pa goma michellin bmw x5 x3 x6 320 etj

300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 10:30 ,

BMW M3 CS LimeRock Gray e Limituar

110 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 11:01 ,

Vetur

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 15:29 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 08:19 ,

Shitet

1 111 111 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 23:56 ,

Shitet Dhe Mundesi Ndrimi

1 111 111 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 23:36 ,

Shitet x5

11 111 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 09:03 ,

BMW X6 M-Power

18 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Pri 11:09 ,

BMW X6 30d 11.2010

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 22:33 ,

Shiten ulëset për BMW

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 18:55 ,

bmw x5

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 23:50 ,

bmw

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Pri 12:44 ,

Bmw 350 d Mpacet Xdrive 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 19:58 ,

shitet kripa per Enlarse qmimi shum i volitshem

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 17:20 ,

Shitet BMW E90

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 20:30 ,

super bmw 318d m look fabrike 2016

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Pri 00:39 ,

Shes fellne per Bmw 17 tshe me guma te reja fin

270 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 11:10 ,

urgjent

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Pri 15:56 ,

BMW

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 04:52 ,

X6 Sport-M-Paket 3.0 Diesell 2016

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 19:57 ,

BRANIK PER x6 M50D

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 17:40 ,

playstation3

140 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 19:30 ,

GUMA ME BANDASHA PER BMW X3

1 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 15:48 ,

shes ventillatore per bmw x5 2016 qmimi 110 euro

110 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Mar 23:08 ,

shiten fellnet per x6 x5 bmw

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 22:08 ,

shitet

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim