Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 106
116 , 266
118 , 471
120 , 368
123 , 60
125 , 45
130 , 26
135 , 27
Sot 12:10 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:10 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:10 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:10 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:10 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

111 111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:09 ,

AutoTrade Blejm Te Gjitha LLojet e Veturav Aksiden

8 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:09 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:09 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:09 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:09 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:09 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:09 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:02 ,

Bmw 118d

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:53 ,

BMW 116, 2.0 Disel Sport Edicion nga Gjermania

4 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

BMW 116, 2.0 Disel Sport Edicion nga Gjermania

4 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

BMW 118 - AUTOMATIK - RKS - VITI 2010 -

7 050 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:10 ,

BMW 120 - 2.0 DIZEL - AUTOMATIK

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 ,

BMW 120 - Me dogan - VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 ,

BMW 116 D Sport-Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:07 ,

Bmw 120d "Facelift" 2008 e doganuar nga zvicrra

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:05 ,

BMW 1 DIZEL 2.0 2011 ME DOGANE

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:00 ,

BMW 120 FACELIFT AUTOMATIK 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:33 ,

SHES BMW 120 DISEL 6 SHPEJSI FULL EXTRA RKS 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

BMW E87 120D FULL EXTRA

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:05 ,

bmw 120 dizel automatik 184 ps 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 ,

bmw x1 2.0 dizel Automatik

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 ,

BMW 118 D 2.0 DIZELL FACE LIFT EXTRA E MIR FULL

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 ,

bmw 120 dizel automatik 2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 ,

BMW 116d viti 06/2011 nga Zvicrra ���� 049603811

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

BMW 116 D. 2.0 Dizel Viti 2011 Me Dogan Homologim

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 ,

BMW 116

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 ,

Blej Vetura

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 05:34 ,

Shes Bmw 1

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:50 ,

Shitet bmw

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:26 ,

SHITET GOMA 195/60 R15

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:35 ,

shitet Bmw 118 e sapo ardhur nga gjermania

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:51 ,

Pjes per vetura

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:46 ,

BMW 1 Series F20 EfficientDynamics 2.0 diesel

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:43 ,

BMW 1 Series Sport Packet

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:35 ,

Bmw 116d

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:08 Shitorja ,

BMW 116d SPORT

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:50 ,

Bmw 1-seria 2.0disel

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:28 ,

BMW 1-she

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 ,

Bmw 120d 2010 face\lift i doganuar

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:14 ,

SHITET BMW 120 DIZELL 2.0 MANUEL 6 SHPEJCI 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:08 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT DHE QE NUK I PERDORNI

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:05 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

8 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:05 ,

Shes BMW 120d

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim