Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 114

10 Korr 20:59 ,

offre de prêt d'argent entre particulier Afin de

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Korr 09:35 ,

Shitet golf 2 1,6

470 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 00:03 ,

Paisje per fitnes

350 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 21:33 ,

Sherbime

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 12:16 ,

Shiten fellnet R18

290 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 01:01 ,

shitet ndrohet

2 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
12 Maj 21:32 ,

Pastrimi

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 15:09 ,

Vullkanizer

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 19:20 ,

AUTODETAILING LARJE E FELL DEZINFEKTIM

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 19:31 ,

Shes Bmw

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
12 Mar 23:28 ,

Kerkoj

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 15:13 ,

Qeni sharit

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 21:33 ,

Shitet

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 16:08 ,

Me marveshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
04 Jan 11:57 ,

shes motorin e golf 2

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 08:39 ,

Drit Dekoruse

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 15:41 ,

ENHELL

80 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 19:50 ,

shitet pllaci 5 ari e 27 kfadrat ne peje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 19:01 ,

Shitet bicikleta ��

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Nën 22:16 ,

Shiten

35 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 23:57 ,

BMW

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: > 500 000
24 Gush 23:09 ,

URGJENT - HAIBIKE -

270 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 23:09 ,

Shes rimorkion

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 08:13 ,

Polir profesionel nga Franca

120 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 13:40 ,

Shitet traktori 539

4 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 14:40 ,

Ofrohet pune.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 00:02 ,

Fellga

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 20:38 ,

Keramika

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
29 Pri 19:30 ,

Fellne

160 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 20:39 ,

Dyer per dhoma

99 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 17:47 ,

Renta Car Rifa te kroni mbretit

19 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 19:56 ,

Shes korsen

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 23:54 ,

Shitet Pllaci ne Peje afer Qarshi Gjamis

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 18:18 ,

shiten agergatat

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 22:14 ,

shitet pllaci ne Peje afer Qarshi Gjamis

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 14:02 ,

Dekorime të ndryshme

25 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 15:29 ,

ne gjendje shum te mir

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 20:35 ,

Auto pjes maloku

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 12:06 ,

Shes Sejn e re

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 00:04 ,

Shiten dhe ndrrohen me bas pajaqall etj

11 111 111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 18:09 ,

Komod per Tv

60 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 21:05 ,

Urgjenttttt

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 18:04 ,

guma

20 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 20:45 ,

Brina te. Kaprrollit

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 18:16 ,

Bejm polir te makinave (3M)

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 13:35 ,

Shiten serrat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Sht 19:13 ,

Serrat urgjent

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Sht 19:00 ,

Shes voshnjakun

130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 00:06 ,

Muzika

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Gush 22:09 ,

Shesim Kumbulla Amerikane dhe pozhenke

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim