Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 114

20 Mar 19:31 ,

Shes Bmw

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
12 Mar 23:28 ,

Kerkoj

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 15:13 ,

Qeni sharit

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 21:33 ,

Shitet

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 16:08 ,

Me marveshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
04 Jan 11:57 ,

shes motorin e golf 2

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 08:39 ,

Drit Dekoruse

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 15:41 ,

ENHELL

80 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 19:50 ,

shitet pllaci 5 ari e 27 kfadrat ne peje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 19:01 ,

Shitet bicikleta ��

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim