Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 114

28 Maj 08:44 ,

Paisje per fitnes

350 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 01:01 ,

shitet ndrohet

2 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
12 Maj 21:32 ,

Pastrimi

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 15:09 ,

Vullkanizer

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 19:20 ,

AUTODETAILING LARJE E FELL DEZINFEKTIM

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 19:31 ,

Shes Bmw

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
12 Mar 23:28 ,

Kerkoj

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 15:13 ,

Qeni sharit

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 21:33 ,

Shitet

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 16:08 ,

Me marveshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Në fillim