Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 120

17 Korr 22:10 ,

Shitet BMW 120D

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:59 ,

shes veturen bmw 120d

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 22:47 ,

BMW 120d

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 14:11 ,

punojm gilindera rrethoja garazha nga metali

50 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 14:02 ,

SHES DHE NDRROJ BMW 1 viti 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 01:47 ,

Bmw 120 M

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 10:10 ,

Bmw 120 xdrive

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Maj 15:10 ,

Bmw 120 D

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 12:17 ,

BMW 120

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 10:09 ,

Shes Veturen

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 19:29 ,

Kerkoj Dokumenta per Golf,Passat,Bmw,Audi,Mercedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 17:48 ,

Shes Bmw 120 d

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 17:03 ,

BMW 120 dizel

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 08:02 ,

Shes BMW 120d

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 12:35 ,

bmw

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 16:26 ,

U shit flm merrjep

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 07:54 ,

Shes Bmw 120

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 12:01 ,

bmw 120d coupe

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 09:36 ,

BMW 120 AUTOMATIK 2013 ME DOGAN

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 21:12 ,

BMW 120D VITI 2005 RKS 6 SHPEJTSI

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:15 ,

Shes BMW

7 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 11:21 ,

Bmw 120b anglez

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 12:25 ,

Shes fellne 205/55/R16

250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 19:10 ,

Bmw 120d

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 23:20 ,

SHITET BMW 120 d

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 17:53 ,

Bmw 120

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 13:05 ,

Shitet bmw 120 d

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 16:12 ,

U shit

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 19:32 ,

BMW 120 2.0 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Shk 12:44 ,

U SHITT! BMW 120D-2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 22:39 ,

O N E - 1 dekorime

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 14:38 ,

BMW 120 D 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 12:09 ,

Bmw 120

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 12:07 ,

BMW 120 2.0

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 10:49 ,

shitet bmw 120 disel

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 17:17 ,

BMW 118 -teshe

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 17:14 ,

Shitje BMW 1 M paket

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 18:28 ,

BMW

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 22:06 ,

Bmw 120d anglez &

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 20:57 ,

bmw 120 044873339

12 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 17:32 ,

Bmw 120d coupe -2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Jan 20:57 ,

zagar

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 22:33 ,

I SHITUR BMW 120D AUTOMATIK FULL EXTRA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 00:59 ,

BMW 120D

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Dhj 14:35 ,

shitet topi urgjent benzin 1.8

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 21:05 ,

Bmw 120i

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 21:35 ,

BMW

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 16:35 ,

BMW

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Nën 21:40 ,

Bmw 120

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 11:09 ,

BMW 120 Diesel e Doganuar Full Extra 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim