Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 120

24 Nën 11:18 ,

U SHITT

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 16:24 ,

Shes BMW 120D

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 17:03 ,

BMW120

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 18:51 ,

BMW 120D ,disel 177ps

7 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 14:35 ,

Bmw 1

7 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 14:24 ,

Bmw

7 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Tet 14:09 ,

Shitet BMW 120d automatik full opsione

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 19:38 ,

BMW Series 1 (120d Automatik)

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 13:23 ,

BMW 1

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 00:12 ,

Bmw 120i

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 13:00 ,

Lift

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 20:51 ,

BMW 120d

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 11:16 ,

BMW 120D 2008

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 22:08 ,

shitet gjeta urgjent

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Sht 00:50 ,

Bmw 120d 184 ps

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 17:16 ,

BMW 118 2.0 Diesel

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 13:53 ,

BMW 120 d sport

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 08:55 ,

Bmw 120d M packet performance CH

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 17:59 ,

Shitet Bmw 120D

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 21:46 ,

U shit BMW 120 d - 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 20:59 ,

BMW

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 14:33 ,

Karcher autolarje

600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 11:51 ,

Shes BMW 120D-08

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 15:23 ,

Bmw 120d 2011 PA DOGAN

8 100 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 21:40 ,

Nxemje qendrore

2 520 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 04:49 ,

vetura esht perfekt

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 18:52 ,

BMW 1

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 20:30 ,

Bmw 120d 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Gush 20:34 ,

Shes veturen BMW 120d

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 20:48 ,

Bmw 120 d coupe 177ps

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Korr 10:48 ,

Makinë per kositjen e Barit Dhe Heqjen e borës

1 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 20:04 ,

BMW 120

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 12:02 ,

⚠️Auto Blerje⚠️ 24hr

55 555 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Korr 16:49 ,

BMW

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 14:43 ,

Bmw1 2010Padogan

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 18:31 ,

Vetura

250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 18:22 ,

Shes bmw 120d coupé M performace

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 15:41 ,

BMW

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 23:10 ,

BMW te sapo ardhur nga germania

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 16:22 ,

Bmw e lir

35 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 23:23 ,

bmw exstra

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 17:18 ,

BMW 120d 163 PS

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 08:08 ,

BMW Serie 1

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 17:02 ,

Bmw 120

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 16:24 ,

bmw mpkaet

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 16:05 ,

Bmw 120 D

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 10:22 ,

Bmw seria 1

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 16:24 ,

SHITET BMW Seria 1

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 16:13 ,

BMW 1

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim