Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 120

22 Gush 12:57 ,

BMW 120 D 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 17:14 ,

urgjent shite seria 1 modeli e87 viti 2006 manual

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 19:50 ,

BMW 120d

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 15:55 ,

Vetura me qira

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 17:58 ,

Rent a car Prishtina e re

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Korr 16:26 ,

Biciklet me rida

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 13:03 ,

BMW 120 dizell me dogan te paguar

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Qer 16:44 ,

Shitet BMW 120 i sapo regjistruar

9 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Qer 13:12 ,

BMW 120D automatik 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 11:37 ,

Bmw 120 D

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 13:42 ,

BMW

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:35 ,

SHES BMW 120 d viti 2005 RKS URGJENTISHTË LIR.

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 11:57 ,

shitet biciklla urgjent

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 01:03 ,

Bmw 120 d automatik i bardh 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Pri 23:08 ,

biciklet "kalikorf"

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 07:10 ,

Bejmtransportin e veturav prej evropes dhe zvicres

680 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 17:06 ,

Pasuli

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 01:14 ,

Bejm transportin e veturav prej evropes edhe zvicr

680 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Pri 01:14 ,

Transport per vetura prej evropes zvicres

680 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 11:48 ,

Shitet

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 12:23 ,

BMW 120 d

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 21:15 ,

BMW 120d MPaket full

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 11:19 ,

Bmw 120d automatik mpacket

8 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Shk 10:57 ,

shes bmw 120 dizel 2.0 dizel baj ndrrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 14:44 ,

AutoPjes Audi A6 a4 a3 bmw mercedes��

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Jan 21:47 ,

Bmw 120d 2.0diesel -06

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 09:15 ,

BMW 120

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 17:00 ,

ushit flm merr jep e gzoft pronari iri

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 14:21 ,

U shitttttt

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 13:02 ,

pumpa per naft 600e

600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 22:52 ,

makin perfecte

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 13:06 ,

Shes bmw 120 viti 2009

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 16:23 ,

Bmw 120

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 10:57 ,

shes bmw 2.0 dizel 6 shpejci baj ndrrim

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 20:01 ,

RENT A CAR CITY PODUJEVE

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 12:21 ,

shes zoqnika pioner me pajaqall komplet

105 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 20:20 ,

BMW 120D Rks U shitTTTTTTT

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 17:28 ,

Bmw 2.0 disel Pa dogan

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 23:31 ,

Punsoj njerz pa Kunkuru..

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 18:57 ,

BMW 120 2.0 dizel -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 19:28 ,

Bmw 120 2007 Full extra pa dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 02:03 ,

Bmw 120 dizel

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 01:13 ,

Metal punues Rifat

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 12:51 ,

shes BMW 120 D

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 22:25 ,

Bmw 120d

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 16:52 ,

shitet gjeneratori

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Jan 22:33 ,

BMW 120d M-Sport

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Jan 15:58 ,

BMW 120D 6SHPEJTSI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim