Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 120

14 Nën 16:31 ,

Shitet BMW 120 d

8 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 16:31 ,

Bmw 120

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 11:24 ,

shitet

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Sht 13:24 ,

BMW 120 D

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 10:55 ,

RENT CAR

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim