Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 120

Sot 21:36 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 20:59 ,

Shiten kapuqat origjinal 100% (prej firmes)

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Korr 18:31 ,

Vetura

250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 15:55 ,

Vetura me qira

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 17:58 ,

Rent a car Prishtina e re

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim