Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 120

Sot 20:01 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:00 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

8 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:00 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:37 ,

SHES BMW 120 DISEL 6 SHPEJSI FULL EXTRA RKS 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:59 ,

BMW e87 120D FULL EXTRA

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:08 ,

BMW 120 - 2.0 DIZEL - AUTOMATIM - ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:07 ,

BMW 120 - 2.0 DIZEL - AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

BMW 120 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:08 ,

BMW 120 D SPORT

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:04 ,

SHITET BMW 1she modeli 120

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 ,

bmw 120 dizel automatik 2010

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 ,

bmw 120 dizel automatik 2008

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 ,

BMW 1 DIZEL 2.0 2011 ME DOGANE

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:45 ,

BMW 120 FACELIFT AUTOMATIK 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT DHE QE NUK I PERDORNI

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:27 ,

AutoTrade Blejm Te Gjitha LLojet e Veturav Aksiden

8 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:05 ,

BMW 120-D /Face Life

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:46 ,

SHITET BMW 120 DIZELL 2.0 MANUEL 6 SHPEJCI 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Blejm Gjitha Modelet e Veturav Gjith Kosoven 24h

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:40 ,

Braniku i pare M-Paket BMW 1 Series F20 Facelift

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:30 ,

Bmw 120-Dizell Automatik Facelift

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:50 ,

Shitet bmw

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:29 ,

Shitet Bmw 120D viti 2010

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:27 ,

BMW

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:15 ,

bmw 120d xdrive m packet

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 22:32 ,

Bmw 120d Automatik-M packet

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 17:35 ,

Bmw 120 dizell AUTOMATIK 2009 me doganë

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:50 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 17:36 ,

Bmw 120d "Facelift" 2008 e doganuar nga zvicrra

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 21:25 ,

Bmw1

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 18:31 ,

bmw 120

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 22:15 ,

bmw 120d automatik

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 21:38 ,

Bmw 120i Mpacket

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 16:56 ,

Bmw 120D Cabriolet M paket 2009

9 450 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 08:38 ,

Bmw 120d Automatik Urgjent...

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 17:05 ,

Flamurselmani

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 14:24 ,

BMW 120D diesel 2.0 km:169,000 Automati

8 910 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 19:26 ,

bmw 120d xdrive m packet

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 21:52 ,

Kerkoj maska per yamaha fzr 125 cc

30 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Maj 08:34 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr...��️

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 16:24 ,

BMW 120 Dizel Automatik 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 18:01 ,

Shitet paletari 130 ero

130 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 10:49 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 14:42 ,

BMW 120 dizel

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 14:42 ,

BMW 1

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 14:21 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 12:23 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 21:20 ,

Rent a car vetura me qera prej 15€ dita

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Maj 15:31 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Maj 09:08 ,

BMW 120

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim