Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 120

Dje 10:27 ,

BMW

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 00:28 ,

Bmw 120D Automatik full opsion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 13:58 ,

shitet kasheri per auto larje 3 fazor

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 23:53 ,

BMW 120 2.0 DIZEL AUTOMATIK TIPTRONIK 2005 RKS

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 00:40 ,

Shes Bmw

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 20:27 ,

Shitet Bmw

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 19:21 ,

Shes bmw ne gjendje te Rregullt Bejm Ndrrim

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 19:32 ,

BMW 120 2.0 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 01:13 ,

Metal punues Rifat

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 17:06 ,

Pasuli

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Dhj 14:35 ,

shitet topi urgjent benzin 1.8

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 21:20 ,

Rent a car vetura me qera prej 15€ dita

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Jan 22:02 ,

lepra

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 20:01 ,

RENT A CAR CITY PODUJEVE

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 10:55 ,

RENT CAR

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 21:52 ,

Kerkoj maska per yamaha fzr 125 cc

30 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Korr 14:11 ,

punojm gilindera rrethoja garazha nga metali

50 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 15:13 ,

She's fellnet

65 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Dhj 12:14 ,

shite gomat 13

65 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Dhj 21:55 ,

Kamin

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Korr 19:36 ,

FELLNE NR 16 EDHE 15 ME GOMA URGJENT

100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Shk 22:39 ,

O N E - 1 dekorime

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 20:57 ,

zagar

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 19:14 ,

shes ket paisje per ndertimtari

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Korr 16:26 ,

Biciklet me rida

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 11:57 ,

shitet biciklla urgjent

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Sht 12:21 ,

shes zoqnika pioner me pajaqall komplet

105 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 18:01 ,

Shitet paletari 130 ero

130 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 23:08 ,

biciklet "kalikorf"

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 22:07 ,

FELLNE PER BMW 1,sheME GONA DIMRI 205-55-16

250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 18:21 ,

Shes ganituren me kreveta E pa perdorur

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 12:25 ,

Shes fellne 205/55/R16

250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 18:31 ,

Vetura

250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 10:29 ,

Shitën fellgat

280 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 21:37 ,

shiten fellnet

300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 22:08 ,

shitet gjeta urgjent

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Tet 19:51 ,

Drita per BMW 1

360 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 01:54 ,

Shiteten Fellnet Urxhent...

450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 01:51 ,

Shporet

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Gush 14:33 ,

Karcher autolarje

600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 13:02 ,

pumpa per naft 600e

600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 06:23 ,

Bejm transportin e veturav prej zvicres evropes

680 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 07:10 ,

Bejmtransportin e veturav prej evropes dhe zvicres

680 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 01:14 ,

Bejm transportin e veturav prej evropes edhe zvicr

680 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Pri 01:14 ,

Transport per vetura prej evropes zvicres

680 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Gush 13:13 ,

Bmw

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 04:43 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 13:00 ,

Lift

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 17:00 ,

ushit flm merr jep e gzoft pronari iri

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 21:13 ,

Shitet BMW

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim