Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 125

Sot 13:27 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:26 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:26 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:26 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 21:30 ,

BMW. Kock

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 21:33 ,

Bmw f20

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 19:54 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Korr 10:12 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 08:54 ,

BMW 125d

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 18:54 ,

Shitet komplet

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 08:51 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 08:39 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Pri 12:10 ,

Shitet bicikleta

300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 21:47 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 17:00 ,

Biciklet

500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 19:33 ,

Autobusat dhe Minibusat

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 08:57 ,

Bmw 125

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 16:12 ,

Fellne 16 she

180 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 11:51 ,

Woofer

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 16:24 ,

Shes fellne te ndryshme skod opel golf pasat caddy

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Nën 18:07 ,

Bmw

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 13:37 ,

Shitet BMW

1 352 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 20:50 ,

BMW e39

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 20:01 ,

Bmw 125d bi turbo

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 15:36 ,

Pasul I Ri

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 17:52 ,

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 14:04 ,

Shes

40 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 17:24 ,

vena cure

10 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 00:30 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 10:53 ,

punime dore

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 19:43 ,

Dhome gjumi

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 18:04 ,

TV per Makin

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 21:51 ,

Shes

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 19:16 ,

bmw

60 000 000 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 22:13 ,

Bmw M Paket

15 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 19:33 ,

shes frizi

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 19:43 ,

SHITEN KARIKA/TAVOLINA

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 17:34 ,

Skuter peugeto 125 cc

220 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 22:45 ,

Cd player

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 21:29 ,

Ore JARAGAR.

900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 16:21 ,

Shitet PASATI 800 EURO

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 17:30 ,

Navigacion

200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 18:53 ,

Bmw

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim