Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 125

26 Mar 19:33 ,

Autobusat dhe Minibusat

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 08:57 ,

Bmw 125

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 16:12 ,

Fellne 16 she

180 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 11:51 ,

Woofer

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 16:24 ,

Shes fellne te ndryshme skod opel golf pasat caddy

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Nën 18:07 ,

Bmw

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 23:34 ,

BMW. Kock

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 13:37 ,

Shitet BMW

1 352 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 20:50 ,

BMW e39

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 20:01 ,

Bmw 125d bi turbo

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim