Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 130

Sot 12:29 ,

RENT A CAR LORENTI 045567854

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 08:17 ,

Blej Vetura

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 09:55 ,

Bmw 130 I 300 PS��

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Qer 00:56 ,

BMW

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 19:35 ,

Fellne per mersedes

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 16:29 ,

Trenerka 23€

23 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Jan 00:09 ,

Shkreps dypa

600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Nën 19:39 ,

Shitet Urgjent Makina Per Akullore

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 03:32 ,

Shes bmw sapo ardhur nga zvicrra 24h online jam

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 08:10 ,

Shes fellnet 205 65 R15

140 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Gush 12:02 ,

Shes traktori

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Gush 23:17 ,

Blej ker tlir dej 400 euro me tabela Rks

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 13:46 ,

Shitet nrrohet golf2. 500 Ero

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Shk 16:31 ,

STERILITET

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 22:23 ,

Bmw

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 11:10 ,

Shitet skara me qmim te lir me gjeth qyng 3 metra

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Mar 21:07 ,

Shess sony 3 urgjentt

70 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 19:09 ,

Gjeneratori dissel,13kw prodhim italian

270 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 14:45 ,

NDRROJ SHES GOMAT NR. 13 SI TE REJA

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Jan 22:28 ,

Pasul

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 23:39 ,

POMPA RAKET 2 METRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 16:08 ,

Radio CD

65 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim