Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 135

Sot 12:15 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:15 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 11:20 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 19:36 ,

Shes BMW

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Mar 21:59 ,

dua te shes x6

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 17:37 ,

Mercedes 135 dizel

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Nën 09:52 ,

Bm shes dritaren e plastikes 60x80 vetem 50 euro

50 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Qer 14:44 ,

Karrik Per Frizer ( urgjent )

180 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Shk 12:46 ,

urgjent shitet pompa e iberzugit pusmajser

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 22:04 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 14:00 ,

Shitet kerri ngjedje mir ehst

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 13:08 ,

Pasat

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 11:15 ,

Bmw

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 10:36 ,

shitet kerri I druve

200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Gush 16:10 ,

Shes BMW 1

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Maj 22:11 ,

Pres Gulldon

850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Nën 11:02 ,

Shiten gomat rezerv te veturave original

200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 19:55 ,

Shitet BMW benzin

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 16:48 ,

Iphon 7 i zi Urgjent 128 gg

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 13:34 ,

Goma rezerv pr BmW e re Continental

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 21:23 ,

inventar per sollon ondolimi

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 14:40 ,

golf 2 urgjent

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Qer 23:38 ,

Punojm metal punus te gjitha llojet te hekurit

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Qer 23:26 ,

rrypa per kuka te bebave

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 17:50 ,

per bmw dhe gollf 16 dhe 15

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 12:04 ,

Renta car Te DiNi ofroj limozina sherbim

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 11:57 ,

BMW 135 -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim