Malishevë | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 3
116 , 2
118 , 6
120 , 6
130 , 2
135 , 1
28 Jan 08:59 ,

bmw 120

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 20:50 ,

Bmw 118 D

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 12:02 ,

Shes traktori

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 17:03 ,

BMW 120 dizel

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 22:39 ,

O N E - 1 dekorime

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 13:26 ,

shes fellne dhe goma

279 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 22:08 ,

shitet gjeta urgjent

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Maj 22:11 ,

Pres Gulldon

850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Mar 14:20 ,

BMW

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Shk 12:47 ,

Ndermarrja Ndertimore "FIRMA BERATI" +38649684654

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 17:14 ,

urgjent shite seria 1 modeli e87 viti 2006 manual

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 18:11 ,

BMW 118D viti2007 sapo ardhur nga zvicrra

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 16:55 ,

Makin per paketimin e sheqeri ndrrim me vetur

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 23:50 ,

praga per bmw E30

50 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 19:53 ,

BMW

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Jan 18:41 ,

BMW

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Gush 18:42 ,

BMW

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 20:19 ,

Shitet BMW

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim