Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 104
116 , 258
118 , 466
120 , 361
123 , 58
125 , 44
130 , 25
135 , 27
Sot 10:08 ,

BMW 120 FACELIFT AUTOMATIK 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:40 ,

BMW 2.0 116 VITI 2010 TARGA TE HUJA

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:36 ,

Bmw 118d 143hp viti 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 Shitorja ,

Bmw 118 D Facelift sa po ardhur nga ch

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Shitorja ,

Bmw 118 D Facelift sa po ardhur nga ch

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 ,

BMW 116

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 ,

Bmw 130 I 300 PS��

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:56 ,

Bmw 1 Facelift Full opsion

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 ,

RENT A CAR LORENTI 045567854

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 05:34 ,

Shes Bmw 1

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:51 ,

Shitet bmw

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:36 ,

shitet Bmw 118 e sapo ardhur nga gjermania

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:27 ,

Blejm Gjitha Modelet e Veturav Gjith Kosoven 24h

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:25 ,

BMW 116

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:46 ,

BMW 1 Series F20 EfficientDynamics 2.0 diesel

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:36 ,

Bmw 120d "Facelift" 2008 e doganuar nga zvicrra

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:14 Shitorja ,

BMW 118 D " Automatik " M-Pacet Viti 05.02.2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:43 ,

BMW 118 d AUTOMATIK vp 2011 e doganuar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 ,

Shitet Bmw 120D viti 2010

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:56 ,

Bmw 120d Automatik-M packet

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:25 ,

BMW 1 2.0d 116Ps FaceLift 2015 Models Me Dogan

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 21:25 ,

Bmw1

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 20:10 ,

Bmw 1-seria 2.0disel

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Maj 18:31 ,

bmw 120

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 18:12 ,

Paisje per fitnes

350 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 17:07 ,

bmw 116d 2010 rks Me Dogan

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 09:30 ,

BMW 118D vit.2008 Ndrim i mundshem

6 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 09:12 ,

BMW 1 DIZEL 2.0 2011 ME DOGANE

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 08:34 ,

BMW

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 22:08 ,

Bmw 118 Dizell 2.0 RKS

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 18:01 ,

Bmw shiten

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 16:03 ,

Blej Vetura

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Maj 15:45 ,

BMW 116d EfficientDynamics Edition

12 950 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 08:39 ,

Pjese per BMW Seria 1 E87

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 00:16 ,

Bmw

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 18:17 ,

BMW 120 - 2.0 -DIZEL - AUTOMATIK

9 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 16:58 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 15:01 ,

���� BMW 1 Series F20 2.0 Diesel me Dogan nga CH

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 12:54 ,

Shes BMW 118D automatik

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 12:54 ,

Shitet BMW 118D automatik 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 12:20 ,

BLEJM -X5,X6,Q7,ML,TOUAREG ��

7 070 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 12:18 ,

AutoTrade Blejm Te Gjitha LLojet e Veturav Aksiden

8 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 12:18 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT DHE QE NUK I PERDORNI

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Maj 11:46 ,

Motorr komplet 1.5D 3 klipa 2018 B37D

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 22:15 ,

bmw 120d automatik

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 21:38 ,

Bmw 120i Mpacket

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 19:14 ,

Shes veturen ose e ndrroj

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 00:51 ,

bmw 120d xdrive m packet

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 19:32 ,

Bmw ne gjendje perfekte

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim