Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 104
116 , 258
118 , 467
120 , 358
123 , 58
125 , 44
130 , 25
135 , 27
05 Shk 16:52 ,

shitet gjeneratori

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 23:38 ,

Fellnet

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 00:03 ,

fellne

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 13:24 ,

BMW 118 DISEL I DOGANUAR

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Jan 22:33 ,

BMW 120d M-Sport

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 18:42 ,

Shes fellnet 17she

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 18:08 ,

BMW seri 1 116i

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 16:00 ,

Shes ose ndrroj

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 10:22 ,

Bmw 118D

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Jan 17:58 ,

BMW 116i KLIMAAUTOMATIC -04

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Jan 15:58 ,

BMW 120D 6SHPEJTSI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Jan 11:48 ,

BMW 318 -92

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 08:26 ,

shes bmw 318 dizel TDS

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 17:30 ,

Navigacion

200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 10:54 ,

bmw 120d automatic

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 18:25 ,

shes fellne per bmw 15c

268 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 18:41 ,

Veture

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 18:35 ,

BMW 1.7 Nafte - Manual

5 475 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Nën 11:57 ,

BMW 135 -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 18:59 ,

BMW 120D 6SHPEJTSI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Nën 23:52 ,

BMW

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 19:45 ,

Shitet BMW

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 16:31 ,

Shitet BMW 120 d

8 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Nën 14:43 ,

BMW 118 D -07

14 Nën 14:08 ,

kerkoj faqe te facebukut

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Nën 11:09 ,

pasat 4 karavan

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 21:26 ,

Bmw ne gjendje te mir plin bzin

1 670 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 12:03 ,

Bmw 118d

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Tet 16:52 ,

BMW 118 dizel -04

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 16:54 ,

Bmw 118 1.8

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 18:58 ,

BMW 318i

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 17:35 ,

Diagnoz për BMW-----URGJENT!!!

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 21:58 ,

bmw 118d shitett

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 17:59 ,

bmw 118 dizell

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 14:13 ,

Shitet Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 22:53 ,

U SHIT U SHIT Flm Merre e Jep

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 16:31 ,

Bmw 120

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 14:52 ,

Shitet Mondial 150 cc

350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 11:24 ,

shitet

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Sht 11:01 ,

BMW 118D me Dogan dhe Homologin Full Extra -07

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Sht 13:24 ,

BMW 120 D

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Sht 14:04 ,

Makina per prodhimin e salvetav

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 15:45 ,

Bmw 318i

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 18:53 ,

Bmw

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 18:44 ,

Kasetofon

110 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Gush 17:21 ,

Bmw 118D

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim