Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 104
116 , 258
118 , 467
120 , 358
123 , 58
125 , 44
130 , 25
135 , 27
30 Maj 08:39 ,

Pjese per BMW Seria 1 E87

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 00:16 ,

Bmw

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 16:58 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 12:54 ,

Shes BMW 118D automatik

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 12:54 ,

Shitet BMW 118D automatik 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 22:15 ,

bmw 120d automatik

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 21:38 ,

Bmw 120i Mpacket

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 19:14 ,

Shes veturen ose e ndrroj

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 19:32 ,

Bmw ne gjendje perfekte

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:54 ,

Bmw 118D me dogan dhe homologim

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 01:01 ,

shitet ndrohet

2 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
25 Maj 18:56 ,

BMW 125d

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 16:56 ,

Bmw 120D Cabriolet M paket 2009

9 450 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 14:06 ,

bmw

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 08:38 ,

Bmw 120d Automatik Urgjent...

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 02:06 ,

BMW 118D - 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:06 ,

bmw

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 17:05 ,

Flamurselmani

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 19:44 ,

Shitet BMW 118D automatik

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 17:38 ,

shes BMW 118 2.0 dizel automatik 08

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 14:24 ,

BMW 120D diesel 2.0 km:169,000 Automati

8 910 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 12:17 ,

BMW F20 1 Series EfficientDynamics automatik

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:45 ,

Shitet BMW 118 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 20:32 ,

Bmw 118 benzin

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 18:32 ,

Shitet Bmw 118 D 2.0 Dizell 6 shpejtsi maj 2009

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 19:26 ,

bmw 120d xdrive m packet

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 15:07 ,

Bmw 118 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 14:11 ,

SHITET BMW 118D automatik

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 21:52 ,

Kerkoj maska per yamaha fzr 125 cc

30 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 14:21 ,

SHES BMW 118D automatik

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:32 ,

Pastrimi

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 08:34 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr...��️

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 17:37 Shitorja ,

BMW SERIE 1 118D

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 16:24 ,

BMW 120 Dizel Automatik 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 20:21 ,

Shitet BMW 118d

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 18:01 ,

Shitet paletari 130 ero

130 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 10:49 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 17:30 ,

Shitet BMW 118i Benzin 2.0

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 15:09 ,

Vullkanizer

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 15:38 ,

Shiten fellnet e bmw 18

300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 14:42 ,

BMW 120 dizel

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 14:42 ,

BMW 1

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 01:41 ,

Bmw 188d automatik 100xxx km

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 00:40 ,

Bmw 118d 143hp

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 14:33 ,

Biciklet

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 14:21 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 12:23 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 21:20 ,

Rent a car vetura me qera prej 15€ dita

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim