Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 104
116 , 258
118 , 467
120 , 358
123 , 58
125 , 44
130 , 25
135 , 27
04 Maj 16:01 ,

Bmw 118 D 2.0 Dizell maj 2009

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 15:31 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Maj 09:08 ,

BMW 120

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 10:19 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 23:08 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 16:20 ,

Kumore

3 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 20:28 ,

Punoj me bager dhe kamion ne rajonin e gjakovs

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 11:42 ,

Shitet

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 12:43 ,

BMW 118 2.0 dizel automatik 08

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 08:51 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 08:39 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 07:51 ,

Bmw 118d 2008 143hp

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 12:51 ,

Bmw 2.0 diesel facelift

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 16:40 ,

Biciklet

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 12:20 ,

Bmw 1 series 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Pri 12:10 ,

Shitet bicikleta

300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 14:31 ,

Bmw 1 2.0d 2010 AUTOMATIK

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 21:47 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 17:00 ,

Biciklet

500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 17:39 ,

BMW 118 ..2.0 DIZEL RKS .2007..

6 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 20:45 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 12:39 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 12:39 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 12:27 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 19:53 ,

BMW

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 11:01 ,

BMW 118

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 18:20 ,

bmw 118

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 21:20 ,

Bmw 118 M paket

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 22:31 ,

Bmw 118D

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 19:20 ,

AUTODETAILING LARJE E FELL DEZINFEKTIM

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 11:10 ,

Bmw

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 20:09 ,

Shes fellne te ndryshme skoda opel fiat vw etj

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Pri 21:37 ,

shiten fellnet

300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 18:46 ,

Shitet bmw 116d 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 21:59 ,

dua te shes x6

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 18:49 ,

BMW 120D

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 08:51 ,

BMW 118d 2009 2.0 Cabrio

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 19:33 ,

Autobusat dhe Minibusat

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 09:45 ,

Bmw 116 2.0dizell 2013 RKS

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 16:16 ,

Bmw 118d 2.0

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:31 ,

Shes Bmw

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Mar 19:46 ,

bmw e46

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 20:56 ,

naimi

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Mar 18:39 ,

Bmw 1 dizell

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 10:39 ,

Shes 4 gomat e veres

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 23:28 ,

Kerkoj

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 10:44 ,

Bmw 118D 2.0 e sapo ardhur nga Germania ����

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 23:00 ,

Bmw 118d f20 sport

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 16:05 ,

Shes pegllen hekurosje nga zvicra

35 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim