Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 104
116 , 257
118 , 467
120 , 358
123 , 58
125 , 44
130 , 25
135 , 27
14 Tet 03:32 ,

Shes bmw sapo ardhur nga zvicrra 24h online jam

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 15:47 ,

geci

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 19:44 ,

Bmw1

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Tet 15:04 ,

Vetura Bmw

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 20:27 ,

Shitet Bmw

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 22:18 ,

Shitet

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 08:22 ,

shes bmw

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Tet 19:21 ,

Shes bmw ne gjendje te Rregullt Bejm Ndrrim

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 10:49 ,

AUTO24 BLEJM VETURA ME DEFEKT AKSIDENT����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 22:33 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Tet 19:51 ,

Drita per BMW 1

360 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 13:28 ,

bmw 118

11 151 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Tet 23:37 ,

BMW 2010 FaceLift 2.0 Disel

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 21:35 ,

BMW 120 AUTOMATIK MODEL M-performance 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 15:38 ,

Shitet BMW serie 1 2.0 benzin, manual, M pakete

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Tet 15:22 ,

BMW 120

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Tet 11:33 ,

Maqina per Dyer dhe Dritare nga Plastika pvc

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 22:28 ,

bmw 120d

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 14:49 ,

BMW 116 2006 RKS 7 muj

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 12:38 ,

BMW 1 Serie E sapo ardhur nga Zvicrra

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 11:11 ,

BMW 120d Twin Power Automatik (8G) 2013⭕️

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 13:44 ,

Shiten distancerat

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Sht 14:28 ,

Bmw 116, 2.0dizell, 2010 me dogane homologim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 13:57 ,

Fellne

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Sht 13:25 ,

Shitet BMW 118d ne fund te 2011 nga Zvicra 180 mij

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 08:07 ,

Bmw 118d 2010 pa dogan

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 22:32 ,

Shitet bmw 120

7 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 13:22 ,

Bmw 120

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 12:53 ,

Bmw 118d

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 23:02 ,

Bmw 120d

90 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Sht 12:00 ,

shes bmw gjendje te rregult

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 11:48 ,

Shitet

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 08:10 ,

Shes fellnet 205 65 R15

140 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Sht 00:39 ,

Bmw 118d

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 00:11 ,

Bmw Seria 1

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 14:54 ,

E SHITUR BMW-116 D 2.0- 2013/ Ndrrim

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 16:12 ,

BMW 116d 2013

12 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 12:59 ,

BMW SERIE 1 116I ADVANTAGE

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Sht 17:19 ,

BMW 123D 204ps BITURBO 120KM TE GARANTUME

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Sht 16:51 ,

BMW 118d Facelift rks

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 10:58 ,

Shitet BMW 118d ne fund te 2011 nga Zvicra ����

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 12:03 ,

Bmw 120 Disel Rks i doganuar ����Qmimi i arsyshum

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 20:55 ,

Shitet aparati per akullore

1 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Sht 17:17 ,

Bmw 118d

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 19:43 ,

BMW1

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 12:33 ,

Bmw 1.6 naft okazion

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 06:23 ,

Bejm transportin e veturav prej zvicres evropes

680 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 23:57 ,

BMW

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: > 500 000
11 Sht 19:42 ,

Hidrofor

50 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim