Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 4
116 , 6
118 , 7
120 , 5
125 , 2
Sot 22:17 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:16 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:32 ,

Bmw 116d

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:44 ,

BMW 116D 2010 - 2.0 DIESEL

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 12:07 Shitorja ,

BMW 118 D " Automatik " M-Pacet Viti 05.02.2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 17:37 Shitorja ,

BMW SERIE 1 118D

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 20:59 ,

Shiten kapuqat origjinal 100% (prej firmes)

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 16:12 ,

BMW 116d 2013

12 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 14:40 ,

Ofrohet pune.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 14:16 ,

BMW 118D 2.0 2009 AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 16:13 ,

U SHIT NGA AUTO SALLON FATIJONI

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 18:31 ,

Vetura

250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 00:16 ,

Produkti me i kerkuar.

11 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 12:47 ,

Ndermarrja Ndertimore "FIRMA BERATI" +38649684654

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 15:12 ,

BMW 116 2.0 TDI 2009 146.000 KM TE GARANTURA

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Sht 14:37 ,

Dyer dhe dritare

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 15:55 ,

Vetura me qira

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 17:58 ,

Rent a car Prishtina e re

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 14:15 ,

BMW 118 D

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 08:13 ,

Makinë depilimi për trup, flokë , mjekërr

23 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Sht 18:41 ,

ushit flm merr jep

5 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim