Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 100
116 , 251
118 , 460
120 , 352
123 , 58
125 , 42
130 , 25
135 , 27
Sot 11:25 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:25 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:25 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:25 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:25 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:25 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:25 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:25 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:25 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

111 111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:25 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:25 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:25 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:21 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

8 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:21 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:21 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:21 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:20 ,

bmw 120 dizel automatik 2010

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 ,

bmw 120 dizel automatik 2008

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

Bmw 118 2.0d 2009 me dogan te paguar nga Gjermania

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 ,

BMW 1 DIZEL 2.0 2011 ME DOGANE

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:56 ,

BMW 118D AUTOMATIK M-SPORT PACKET

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:50 ,

BMW 116

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 ,

BMW 120 FACELIFT AUTOMATIK 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 ,

Bmw 130 I 300 PS��

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:38 ,

BMW 1 2.0 D EDITION

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT DHE QE NUK I PERDORNI

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:27 ,

AutoTrade Blejm Te Gjitha LLojet e Veturav Aksiden

8 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:26 ,

BLEJM -X5,X6,Q7,ML,TOUAREG ��

7 070 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:13 ,

Bmw 116 pa dogan 2010 me Libra servisi ( Ndrrim )

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 ,

BMW 118 - AUTOMATIK - RKS - VITI 2010 -

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 ,

BMW 120-D /Face Life

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:51 ,

BMW 116 D Sport-Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:47 ,

BMW 116 D Sport-Line

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:46 ,

SHITET BMW 120 DIZELL 2.0 MANUEL 6 SHPEJCI 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 ,

BMW 118 D 2.0 DIZELL FACE LIFT EXTRA E MIR FULL

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Blejm Gjitha Modelet e Veturav Gjith Kosoven 24h

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:32 ,

Shitet BMW 116 Dizel 2.0 Dinamic 2011 me Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:22 ,

BMW 120 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 ,

BMW e87 120D FULL EXTRA

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:54 ,

BMW 116d 2011

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:50 ,

•Bmw 1 2.0 Diesel SportPaket-Automatik

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 ,

Braniku i pare M-Paket BMW 1 Series F20 Facelift

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:39 ,

Motorr komplet 1.5D 3 klipa 2018 B37D

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:30 ,

Bmw 120-Dizell Automatik Facelift

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:07 ,

SHES BMW 120 DISEL 6 SHPEJSI FULL EXTRA RKS 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:34 ,

Shes Bmw 1

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim