Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 214

15 Qer 12:04 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 22:20 ,

Playstation 4

240 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 20:00 ,

Shitet vetura

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 00:11 ,

PIONEER ETJ

5 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 16:59 ,

krem

6 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 13:59 ,

Shiten fellne

300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Jan 16:25 ,

Fellne

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 22:12 ,

BMW Ne Shitje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 21:27 ,

RENTA CAR PREMIUM

30 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Mar 20:27 ,

2004 dizell 1.9 tdi servis te sapo kryer

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 13:21 ,

Bmw

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 12:38 ,

shes dhe ndrroj goldonat

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 10:09 ,

Shitet

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 14:32 ,

shes fellne

120 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim