Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 216

Dje 12:38 ,

BMW 216d GRAND TOURIER

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:58 ,

Shitet kombi t2 1.9 disell gjendje shum tmir

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Pri 08:28 ,

bikovi

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Nën 08:20 ,

Bmw DIESEL

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 13:53 ,

Shes parcela me çmim t'volitshem! Rakaj-Ferizaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 16:53 ,

BMW 216 dizel 2016

30 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 23:50 ,

Bmw viber +37745497977

900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 21:40 ,

shitet bmw

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Qer 18:22 ,

DVD radio

80 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 21:09 ,

Aksion bmw 820

820 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim