Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 218

Dje 23:02 ,

Punojm gjitha punet nga metali

700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Korr 10:21 ,

Shitet BMW 218 D active tourer sport

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Korr 15:38 ,

Bmw 218 D

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 13:44 ,

Punojm gjitha punet nga metali

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Korr 13:44 ,

Punojm gjitha punet nga metali

700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Korr 10:50 ,

BMW 218D ACTIVE TOURER 2014 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Korr 10:49 ,

BMW 218D ACTIVE TOURER AUTOMATIC

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 11:34 ,

BMW 218 DIZEL

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Shk 09:39 ,

Shitet

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 11:04 ,

BMW 218 Active Tourer

17 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 15:13 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Dhj 23:43 ,

BMW 218d - Gjendje perfekte - Full Extra

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 21:44 ,

BMW M5 SHITET

65 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
15 Tet 21:44 ,

shitet BMW M5 ne gjendje shume te mir

65 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
15 Tet 19:52 ,

shitet guma R21

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Maj 15:24 ,

Bmw 218 2.0d Automatik 2015 i sapoardhur

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 11:11 ,

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Shk 15:12 ,

Shes BMW 118D Sport 2.0 Diesel Manual

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 08:51 ,

2015 BMW 218d

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Shk 09:40 ,

BMW 218d

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Dhj 15:21 ,

2015 BMW 218d 87000km

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Dhj 15:07 ,

BMW

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 22:19 ,

BMW 218 D

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Nën 12:00 ,

Bmw 218D M-Sport

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Korr 21:15 ,

blejm vetura me tablla te jashtit

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 00:46 ,

shess biciklet e posaardhur nga Austria

65 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 18:24 ,

Shes bmw 1.6 benzin

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Pri 09:03 ,

BMW

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 08:14 ,

Projekte per Legalizim

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Pri 18:43 ,

Bmw_kupe☆

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 23:06 ,

Telefon alcatel

130 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim