Gjithë Kosova | Makina | Vetura | BMW | 220 | MerrJep

Dje 20:12 Vetura , Prishtinë

BMW 220d Active Tourer/Ndrrim

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Tet 23:36 Vetura , Prishtinë

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 00:30 Vetura , Pejë

Shitet BMW 2.4 Disel ne gjendje te rregullt

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 18:58 Vetura , Prishtinë

Nike air max (numri 42/42.5)

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Gush 15:30 Vetura , Drenas

Bmw

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Gush 14:22 Vetura , Ferizaj

BMW 220 dizel

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 11:25 Vetura , Ferizaj

BME

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Korr 21:28 Vetura , Prishtinë

BMW 220D LUXURY

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 13:01 Vetura , Ferizaj

shes

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 12:16 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 12:27 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 220

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 21:29 Vetura , Dragash

shes benz ose nderoje me nje makine me te vogel

130 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 19:53 Vetura , Besianë

Blejme vetura me dhe pa dogan aksident defekt

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 21:30 Vetura , Burim

bmw

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Dhj 11:02 Vetura , Gjilan

Bmw 220D i shitur

19 439 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Tet 14:40 Vetura , Pejë

BMW 320 disel

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 17:48 Vetura , Mitrovicë

Vetur e vogel per fmij

220 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Gush 08:07 Vetura , Prishtinë

BMW 120D SHITET

5 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 10:10 Vetura , Gjilan

Shes bmw

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 22:26 Vetura , Vushtrri

U shit nga as arsoni flm merrjep

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 15:23 Vetura , Prishtinë

Kreveta

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Shk 21:28 Vetura , Vushtrri

Shiten fellnet

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 16:35 Vetura , Prishtinë

Bmw 1

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 10:27 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 1 dizel 2.0 177ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 09:05 Vetura , Prishtinë

Shes Bmw 1she

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 19:43 Vetura , Gjakovë

Shes veturen bmw

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 17:14 Vetura , Besianë

Gjendja e vetures

3 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 09:40 Vetura , Prizren

BMW 220 dizel

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 21:47 Vetura , Mitrovicë

Pjes per bmw e30 bmw f10 dhe minikuper

200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Sht 11:51 Vetura , Prishtinë

SHITET-NDRRIM MUNDESHEM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 09:03 Vetura , Skenderaj

PUNOJM TE GJITHA PUNET ME GURI SI DHE ME RRASA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 09:41 Vetura , Gjilan

Bmw

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 10:07 Vetura , Ferizaj

BMW 220

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Gush 17:39 Vetura , Mitrovicë

AutoPjes Bujari Audi a3,A6,A4 Mercedes

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Gush 17:39 Vetura , Mitrovicë

Auto Pjes ��Audi Bmw Golf Mercedes

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Gush 15:42 Vetura , Ferizaj

Bejm edhe ndrrime

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 09:53 Vetura , Vushtrri

BMW cabriolet Automatic

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 19:10 Vetura , Gjilan

Bmw 320

5 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 08:27 Vetura , Prizren

Bmw rks 5 muj benxin 2.0

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 19:28 Vetura , Mitrovicë

Bmw sport 320

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 13:45 Vetura , Prishtinë

Motorr per dru i ri nkese

250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 22:13 Vetura , Gjilan

Bmw

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 08:37 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj Bmw Cabriolet viti 2002

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 15:25 Vetura , Gjilan

Bmw bej ndrrim me traktor 4x4

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 19:08 Vetura , Besianë

Mersedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Tet 17:15 Vetura , Vushtrri

Shitet/ndrrohet Bmw 320

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 11:42 Vetura , Pejë

Shes

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 22:00 Vetura , Gjilan

BMW 220 dizel -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim