Besianë | Makina | Vetura | BMW | 220

18 Pri 19:53 ,

Blejme vetura me dhe pa dogan aksident defekt

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 17:14 ,

Gjendja e vetures

3 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Tet 19:08 ,

Mersedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim