Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 220

02 Maj 08:27 ,

Bmw rks 5 muj benxin 2.0

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 19:28 ,

Bmw sport 320

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 13:45 ,

Motorr per dru i ri nkese

250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 22:13 ,

Bmw

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 08:37 ,

Shes ndrroj Bmw Cabriolet viti 2002

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 15:25 ,

Bmw bej ndrrim me traktor 4x4

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 19:08 ,

Mersedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Tet 17:15 ,

Shitet/ndrrohet Bmw 320

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 11:42 ,

Shes

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 22:00 ,

BMW 220 dizel -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 15:46 ,

BMW 220 -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:21 ,

BMW E30 224d

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 19:57 ,

BMW E30 224 d

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 18:52 ,

BMW 220 dizel -02

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim