Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 220

03 Korr 11:17 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 18:58 ,

Nike air max (numri 42/42.5)

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim