Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 220

25 Gush 15:30 ,

Bmw

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Korr 10:10 ,

Shes bmw

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 10:48 ,

Blej vetura

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Pri 21:29 ,

shes benz ose nderoje me nje makine me te vogel

130 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 21:47 ,

Pjes per bmw e30 bmw f10 dhe minikuper

200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Tet 17:48 ,

Vetur e vogel per fmij

220 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 13:45 ,

Motorr per dru i ri nkese

250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 11:42 ,

Shes

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 05:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 21:05 ,

Bmw 220 benzine 1992

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 19:28 ,

Bmw sport 320

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 13:01 ,

shes

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 20:21 ,

BMW E30 224d

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 19:57 ,

BMW E30 224 d

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 22:13 ,

Bmw

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 22:26 ,

U shit nga as arsoni flm merrjep

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 21:30 ,

bmw

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Tet 17:15 ,

Shitet/ndrrohet Bmw 320

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 18:52 ,

BMW 220 dizel -02

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 17:14 ,

Gjendja e vetures

3 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 08:27 ,

Bmw rks 5 muj benxin 2.0

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 10:07 ,

BMW 220

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Nën 15:25 ,

Bmw bej ndrrim me traktor 4x4

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 19:43 ,

Shes veturen bmw

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 14:40 ,

BMW 320 disel

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 09:40 ,

BMW 220 dizel

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 08:07 ,

BMW 120D SHITET

5 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 14:38 ,

BMW 220

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 19:10 ,

Bmw 320

5 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 09:53 ,

BMW cabriolet Automatic

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 08:37 ,

Shes ndrroj Bmw Cabriolet viti 2002

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 01:01 ,

BMW 320 E 90 2.0 D 2006

7 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 14:22 ,

BMW 220 dizel

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 11:25 ,

BME

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Nën 10:32 ,

Vetur

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Qer 14:16 ,

BMW 220 ACTIVE TOURER

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 17:21 ,

BMW 220 VITI 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 11:02 ,

Bmw 220D i shitur

19 439 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 21:28 ,

BMW 220D LUXURY

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Korr 19:52 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 11:17 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 11:08 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Dhj 21:10 ,

BMW 218d Gran Tourer Sport Line LED 2016 PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 10:28 ,

SHITUR - BMW 220d Active Tourer/Ndrrim

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Tet 23:36 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 18:58 ,

Nike air max (numri 42/42.5)

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 12:16 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim