Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 225

10 Jan 16:53 ,

Porosit Ora 100% Origjinal

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim