Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 225

03 Pri 13:59 ,

shes BMW TDS 2.5 turbo U shit ������

1 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 00:40 ,

rrypa per kuka te bebave

100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 14:26 ,

Karriga

123 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 22:53 ,

shes maqonen por tamel

190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Tet 12:06 ,

Shiten fellnet bmw e 30 golf 2 golf 3

250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Pri 13:39 ,

u shit

370 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 20:11 ,

Bmw524

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Mar 15:49 ,

shitet bmw

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Jan 20:50 ,

Shes BMW 525 benxin plin

730 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 10:28 ,

BMW

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 14:41 ,

Alban

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 12:40 ,

Bmw m5

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 13:33 ,

Shktet

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 22:11 ,

BMW 524

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 13:30 ,

Shes ose ndrroi bmw

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 22:32 ,

Aparat per ari

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Korr 13:22 ,

BMW 525 3.0 benzin/plin

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 12:16 ,

Bmw

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 12:27 ,

Traktor fergusan 539

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Tet 13:40 ,

iveco

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 11:44 ,

ushit nga as Arsoni

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 15:16 ,

Bmw 325tds Viti 1998

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 11:36 ,

BMW X5 VP> 2004 Tip Top

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:40 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Korr 12:22 ,

Bmw 325 ci

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 16:53 ,

Porosit Ora 100% Origjinal

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Dhj 14:11 ,

BMW 225d coupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 21:50 ,

Shes bmw

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 19:01 ,

bmw 325

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 17:00 ,

Bmw 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Nën 10:48 ,

BMW 525

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Korr 01:55 ,

BMW E60 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 23:40 ,

BMW E60

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 09:48 ,

Shes ndrroj bmw 525 b rks 10 muj viti 96

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 19:23 ,

shes frizin

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Tet 21:02 ,

blejm vetura me aksidente

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 22:10 ,

shitet bmw dhe ndrrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 22:03 ,

BMW 225 dizel -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim