Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 228

16 Jan 23:15 ,

shiten fellnet me guma 18 qe per bmv

250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 15:10 ,

shes fellne

330 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 09:23 ,

Shes ndrroj bmw 3 benzin rks 10 muaj Viti 99

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim