Besianë | Makina | Vetura | BMW | Seri 2

220 , 3
225 , 2
228 , 1
18 Pri 19:53 ,

Blejme vetura me dhe pa dogan aksident defekt

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 17:14 ,

Gjendja e vetures

3 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Nën 10:48 ,

BMW 525

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Tet 15:10 ,

shes fellne

330 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 19:23 ,

shes frizin

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Tet 19:08 ,

Mersedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim