Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | ActiveHybrid 3

20 Gush 15:48 ,

Shes pikturen

45 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 12:42 ,

Shes bmw 2.0 dizel

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 16:57 ,

Shes bmw 2.0 dizel

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 13:38 ,

Shes bmw 2.0 dizel

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 23:29 ,

BMW

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 12:51 ,

BMW m3 g power

39 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Sht 12:26 ,

BMW m3 g power

38 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 08:41 ,

Shes kompjuterat

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 17:05 ,

BMW 2016 dizel

30 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 23:54 ,

Shten bmw 3 330 d bmw 530 i

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Qer 17:45 ,

BMW

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Mar 22:47 ,

Ram

175 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 22:44 ,

blejm te gjitha veturat e thyera

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 21:34 ,

Bmw

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 17:39 ,

artani desing. 045551331/////044456991

1 111 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 12:43 ,

DYER PER GARAZHA 044 393 088

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 14:51 ,

Dyer per Garazha ( ALLURIAN )

700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 16:13 ,

kerkoj vetur me pun

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 23:21 ,

Shes Nderroj Banesen me Vetur.

30 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim