Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Seri 3

315 , 17
316 , 612
318 , 1515
320 , 3505
323 , 75
324 , 105
325 , 531
328 , 138
330 , 461
335 , 67
Sot 00:05 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 00:04 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 23:13 ,

bmw

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:13 ,

BMW E46 318i vp/99 RKS

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:10 ,

ofertë në pandemi për biznesin tënd, shikoje...

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:46 ,

BMW 330d 2003 manual

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:23 ,

Bmw 318i (2006)

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:22 Shitorja ,

bmw gt 320 2013 automatik 8 shpejtsi

17 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:17 ,

U shitt

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:07 ,

BMW 320d VITI 2008 RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:04 ,

BMW 320 D RKS 1 VIT

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 ,

Shes pjes per bmw e36 4dyr dhe cupe

100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:01 ,

BMW 320

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:56 ,

BMW 320D 184ps FACELIFT 2010 / ME DOGAN

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:29 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:24 Shitorja ,

BMW 320D 184ps FACELIFT 2010 ME DOGAN

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:17 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 18:53 ,

Bmw 318

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:39 ,

Bmw 320 dizell 2.0 xdrive viti 2012 pa dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:31 ,

BMW 320 DIZELL 2.0 VITI 2010 AUTOMATIK X.DRIVE4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:31 ,

BMW 320 DIZEL - 10 MUJ RKS - 2002 - FULL EXTRA

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 ,

BMW 320 DIZEL - RKS 10 MUJ - 2002 - FULL EXTRA

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:28 ,

BMW 320D E90 FACELIFT AUTOMATIK 2010 PA DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:28 ,

BMW 320D E90 FACELIFT AUTOMATIK 2010 PA DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:28 ,

BMW 320D E90 FACELIFT AUTOMATIK 2010 PA DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:23 ,

BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015

27 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:22 ,

BMW 320D 2012 8muaj rks gjendje perfekte

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:15 ,

BMW 320d

3 199 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:08 ,

Bmw 328i M3 power benxin E46 2002

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 ,

BMW 320D AUTOMATIK RKS

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:05 ,

Bmw e36 compakt 323 ti

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:58 ,

Bmw 320 viti 2004

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:15 ,

BMW GT 2014

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:48 ,

shitet bmw 320i benxin viti 2003 e ardhun nga zvicrra

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:22 ,

BMW 328i 2014 2.0 Benzin

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 16:10 ,

BMW 316d 2.0 Diesel

8 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:05 ,

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 15:55 ,

Shitet BMW 324

1 650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:45 ,

BMW 320 D LUXORY AUTOMATIK FACELIFT VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:40 ,

Shitet URGJENT - BMW 320d - LCI

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:09 ,

BMW 330D 3.0D AUTOMATIC VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:50 ,

BMW 316,1.6 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:49 ,

BMW

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:47 ,

BMW 318 D 2.0 Dizel Viti 2009 Automatik Me Dogane

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:40 ,

Shitet BMW 318D

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 ,

BMW 320 184kuajfuqi Viti 2014 pa dogan dizel 2.0

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:03 ,

Shes nr ipkos 049-552-133

99 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 13:20 ,

Bmw 320d Automatik Xdrive Face lift ndrrim

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim