Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 418

14 Mar 10:23 ,

Bmw 418

19 995 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 10:15 ,

Bmw 418D

18 995 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 21:23 ,

Shiten felget 16 dy par qmimi 110 euro

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 09:50 ,

Bmw e46

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim