Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 420

Sot 11:47 ,

BMW 420D M-Paket Grand Coupe 190PS Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:37 ,

Rng punojm fasad gled dyre dritare pvc ndrrim ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 19:41 ,

Shes bmw 420 Xdrive luxury line 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 13:50 ,

BMW 420 xDrive

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 18:40 ,

BMW 420 D PACK M. 190 PS BELGJIK.

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Jan 11:44 ,

BMW 420d automat 8st-Mpaket-LED-navi prof-NEW

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 18:34 ,

BMW 420 dizel 2016

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Nën 20:21 ,

Gusa

25 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Tet 09:37 ,

BMW 420d Gran Coupe xDrive

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Gush 13:24 ,

Trenerka per meshkuj 20€

20 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Korr 11:02 ,

spoiler per BMW 4

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 19:21 ,

bmw 420d grancoupe

23 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 20:51 ,

Arsim

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 09:19 ,

BMW 420D RKS M-PAKET FULL OPSION

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 23:54 ,

Bmw 420d

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Tet 11:05 ,

Bmw 420

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Sht 15:09 ,

BMW 420 d xdrive Gran Coupe

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Korr 15:43 ,

Shitet BMW 420 2.0 Diesel

29 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Qer 14:22 ,

BMW 420 d xdrive Gran Coupe

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 14:08 ,

BMW 4-series 420d (2014)

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Pri 14:12 ,

Urgjent

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim