Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 425

15 Maj 10:49 ,

Shiten 5 cope antminers S9 13.5TH

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Pri 08:59 ,

Biciklet

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 09:49 ,

Bmw 4

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Sht 09:47 ,

BMW 425d Coupé M Paket

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Sht 20:57 ,

shitet ose ndrrim

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 17:48 ,

BMW 425d

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim