Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 430

Sot 22:32 ,

SHITET BMW 430D Gran Coupe M Sport

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 17:40 ,

BMW 430D X-Drive

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 20:29 ,

Bmw 530 full opsion dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 22:32 ,

Bmw 430 xdrive 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 11:59 ,

BMW 430d Nafte *AUTOMATIK*BI-XENON*5DYER*NAVI*

18 450 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 17:56 ,

Traktor fergusan 539

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Maj 21:56 ,

Bmw 430xd gran coupe luxory line 2015

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 15:30 ,

Bmw 440i

47 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Maj 23:59 ,

Kerkoj kto paisje per folie te veturav

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 09:41 ,

bmw 430D 2015

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Tet 22:14 ,

Fellne 16coll

220 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 13:37 ,

shes BMW

1 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim