Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 435

12 Korr 21:53 ,

BMW 435 Convertible XDrive 398BHP

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Korr 15:39 ,

Shitet , qmimi diskutushem

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 08:59 ,

Shitet Thengjilli i terun 2€

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 20:24 ,

Shes vetur

400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim