Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 518

18 Tet 15:35 ,

Fellne 18 BMW

180 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 10:29 ,

shes fellet per bmw 18 coll

200 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 13:28 ,

BMW 518

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Maj 22:58 ,

Bmw 518d 2.0 modifikant ///M-packet 2014

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 13:19 ,

Bmw 11 muaj rexhistrim

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 19:42 ,

Shitet BMW 318, Dizell me targa te huaja

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 23:11 ,

BMW 5 2001 karavan

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 14:15 ,

bmw 518 gas benzin

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:15 ,

Bmw 5 karavan dizell automatik 3.0

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 22:52 ,

bmw 518 shitet ose ndrrohet

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 00:28 ,

Shes BMW 5 karavan 2001 dizell 3.0

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 17:30 ,

Shes BMW 5 automatik 2001 dizell karavan 3.0

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 13:08 ,

Shes BMW 5 automatik 2001 dizell karavan 3.0

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Dhj 19:30 ,

makina shitet per mos perdorimi

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 10:19 ,

MOLER 0.50 CENT METRI

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 17:49 ,

Projekte per Legalizim

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Tet 17:10 ,

Shitet ose ndrohet bmw 518

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 12:01 ,

Golf 2 1,6 Dizel

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim