Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 523

16 Qer 10:53 ,

bmw 523

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Maj 18:17 ,

Bmw e39

4 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 16:08 ,

Maske kunder virusit Covid-19

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Jan 02:09 ,

Ne gjendje te rregullt

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 20:32 ,

BMW 523i

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 21:00 ,

Bmw 523 i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 14:25 ,

Shitet BMW 523i

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 15:48 ,

Bmw

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 15:20 ,

BMW seria 5 M Look 2.5 benzine viti 2011

16 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 22:04 ,

Kamin

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 12:51 ,

Shitet Bmw 525i tip top ndrrim

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 09:05 ,

shitet bmw 523 e39

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 10:48 ,

SHES BMW 523 RKS 1999

2 333 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 22:00 ,

pjes per bmw 523

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 08:46 ,

Bmw

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 20:24 ,

Shes veturen shum luksoze

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 23:34 ,

Goma guma

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 19:25 ,

shes veturen shum luksoze.

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 10:21 ,

Shes Bmw 2.3 24w

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Sht 19:14 ,

Shes veturen bmw m5

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Gush 22:08 ,

Shes bmw e ruajshme

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 20:58 ,

bmw 523 automatik+tiptonik benzin plin ndizne rks

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 14:24 ,

BMW 523

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 09:54 ,

shes bmw gjendje te shkelqyshme

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 12:24 ,

U shit

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 21:55 ,

shes bmw 523 plin_benzin

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 12:29 ,

Shiten dyrt per garazh 380 me 245

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 18:40 ,

BMW 523 benzin

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 22:30 ,

BMW 523 -98

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 22:27 ,

BMW

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 01:15 ,

BMW

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 00:26 ,

BMW 523 BENZIN 2.3 ( 1998 )

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 17:59 ,

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 17:31 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 20:51 ,

bmw 523 benzine me klim

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 20:14 ,

bmw 523.benzine.me klim abs

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 19:34 ,

Shitet ngjendje shum te mir

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 22:55 ,

BMW 523

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Gush 19:39 ,

BMW 5 KARAVAN 2.5

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim