Prishtinë | Makina | Vetura | BMW | 535

Dje 10:26 ,

Fellne dhe Goma Dunlop r17 225/50

400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 23:01 ,

AUTO FOLIA DULLA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 11:59 ,

Blejm vetura te aksidentuar

50 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Tet 13:17 ,

BMW GT 535 XDriver

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 09:58 ,

Blejm tegjitha serit e bmw

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Sht 11:43 ,

Blejm vetura pa dogan rks dhe me defekt

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Sht 17:44 ,

Blejm vatura pa dogan dhe aksident

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 19:05 ,

Shitet

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 12:14 ,

BMW 535d xDrive

22 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 00:11 ,

Shitet Bmw 535xd prodhim amerikan

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim