Prishtinë | Makina | Vetura | BMW | 535

21 Shk 15:26 ,

goma dhe fellne 225/50 r17

400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Gush 01:11 ,

Bmw fellne

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Korr 09:52 ,

u Shiti..........Benzine.Cabrio.viti.2004.Me Klim.

6 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 15:29 ,

Blej vetura te Aksidentura

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Qer 10:00 ,

bmw 535 bi turbo

8 888 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Jan 17:15 ,

Bmw 535 M viti 2006 me targa Rks

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 16:47 ,

BMW 535D M-package BiTurbo

9 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:39 ,

Shitet BMW 535 D Bi Turbo

9 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 15:57 ,

BMW E60 535d M Packet

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 10:05 ,

Bmw 535 M biturbo

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim