Gjithë Kosova | Makina | Vetura | BMW | 540 | MerrJep

09 Tet 21:20 Vetura , Lipjan

shes bmw 540i E39 4.4 V8 1997 RKS 11 muj

4 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 12:14 Vetura , Vushtrri

Bejme Transporte Kosove-Shqiperi-Mal te Zi��

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 17:31 Vetura , Prishtinë

BMW 540 V.P 2009

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 13:50 Vetura , Prishtinë

BMW MODEL I VJETER FULL EXTRA SALONICA

17 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Maj 10:17 Vetura , Prishtinë

Bmw e39 FULL BLIND URGJENT (SUPER QMIM)

7 700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Sht 09:28 Vetura , Prishtinë

Bmw

6 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 22:04 Vetura , Malishevë

Shitet bmw

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 12:58 Vetura , Artanë

shitet apo ndrrohet

4 895 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 21:39 Vetura , Drenas

BMW 540 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 14:18 Vetura , Prishtinë

SHITET BMW VITI 2011

21 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Dhj 18:35 Vetura , Prishtinë

virtual dj

25 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 10:22 Vetura , Dardanë

RELAIGH DHE BMX 35 EURO URGJENT

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 22:02 Vetura , Gjilan

ju mirpresim

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim