Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 545

Sot 03:35 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN KESH

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Gush 14:41 ,

��‍♂️ SHES BUCIKLET MIR E LIR ��‍♂️

65 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Dhj 22:40 ,

E shitur ta gezoj pronari i ri nga Tirana

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 10:41 ,

Bmw M5 4.4 V8 Me Rks

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 14:07 ,

U shit nga as arsoni

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 21:59 ,

BMW 545i

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 22:56 ,

Mercedes 190 Benzin Plin -90

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim