Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 550

Dje 19:44 ,

BMW 550D M-Paket xDrive

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 21:39 ,

Shes BMW

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 23:08 ,

BMW 550 xDrive

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 11:28 ,

BMW 550 X Drive shes

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 10:20 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Jan 11:38 ,

Goma Dimrit Continental

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Jan 11:37 ,

Goma Dimrit

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Jan 11:37 ,

Goma Dimrit Continental

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Jan 20:48 ,

Shitet shtilli

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 22:25 ,

Bmw 500 BLIND B 4

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim